HAKKIMIZDA

Çev-Kor Gemi İkmal Hizmetleri, Taş. İnş. Rek. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş amacımız her tür deniz aracından atık toplama hizmeti sağlamaktır. 1998 yılında 1 gemi ile başladığımız hizmet yaşantımız şu an 9 adet atık toplama gemisinden oluşan güçlü filomuz ile İstanbul ve Kocaeli deniz sınırları içinde devam etmektedir.

2006 yılına dek özel sektör olarak İstanbul deniz sınırları içinde faaliyet gösteren şirketimiz atık toplama yetkisinin belediyelere devrinden itibaren İstanbul’da İSTAÇ A.Ş. 2010 yılından itibaren Kocaeli’nde İZAYDAŞ A.Ş. adına hizmetlerini sürdürmektedir.

Yaklaşık 45 tecrübeli personeli ve 9 adet gemiden oluşan hizmet filomuzla deniz araçlarından katı atık, slop, sintine, slaç türü deniz ekolojosini ve dolayısıyla tüm doğal yaşamı tehlikeye sokacak atıkları toplamakta ve geri dönüşüm yapılmak üzere ilgili tesislere nakletmekteyiz.

Toplanan atıklar, atık toplama tesislerinde işlenerek çoğunlukla enerjiye dönüştürülmektedir. Ülke ekonomisine büyük katkı sağlarken diğer yandan dünyanın giderek büyüyen sorunu çevre ve deniz kirliliğini önlemede de çok önemli bir noktada olduğumuzun bilinci ile çalışmaktayız.

Hedefimiz, denizci gelenekten gelen aile olarak, gelişen teknoloji ve sosyal yaşama paralel olarak artan kirliliğin denizlerimizi etkilemesini önlemektir. Hedefimiz, bir ticari kuruluş olarak, hizmetlerimizi en kısa sürede ve en güvenli şekilde yerine getirmektir.

TOP